SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sony playstation3
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
60635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet sony playstation 3 slim i cili posedon dy kontrollera te gjitha kabllat percjellse si dhe 3 cd fifa world cup brazil 2014, NHL12 dhe Final Fantasy, hardisku i sony eshte 180GB, qmimi eshte i panegocjushem
Informata rreth publikuesit
rrezon
Prishtinë
049263329
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »