SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | Pincë rrethore | 476/1BI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
ID e produktit :
60661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materiali: çeliku të veçantë mjet
rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
Mundësia e vogël e telave të dëmshme
pikë gjatë mundësojnë arritjen e telave në vende të vështirë të arrijnë kreu i lëmuar përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për EN12540 standarde të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
bërë sipas standardit ISO 5745
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »