SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | Pincë rrethore | 476/4G
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
ID e produktit :
60664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materiali: çeliku të veçantë mjet
rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
Mundësia e vogël e telave të dëmshme
pikë gjatë mundësojnë arritjen e telave në vende të vështirë të arrijnë
Kreu Sipërfaqja përfundojë: të imët toka
përfundojë sipërfaqe: të veshura me fosfat me DIN 12476 standarde
detyrë e rëndë plastike trajton
bërë sipas standardit ISO 5745
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »