SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | Pincë multifunksionale për elektricist | 514/1BI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
ID e produktit :
60665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materiali: çeliku të veçantë mjet
rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
prerja buzë induksion thekur
kreu i lëmuar
përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për EN12540 standarde
të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
xxx
Avantazhet:
7 funksione të ndryshme
nofulla shumë-dhëmbëzuar
ergonomike formë të trajtojë
Rrokje ekstra fortë
Rrokje ekstra fortë - dizajn dhe forma e trajton jap dorën më tepër dorë gjatë përdorimit, duke bërë të mundur më shumë stabilitet dhe transmetimin më të sigurt të forcës.
qëndrueshmëri të lartë
Nofulla Multi-dhëmbëzuar pengon rrëshqitje dhe mundëson një kontroll më të mirë të kabllove, telave etj
xxx
Përdorim
Telat e mbështjella vështirë dhe lakimi unaza deri në Ø 3,5 mm. Unaza mund të jetë vendosur në të djathtë ose në të majtë, pasi mjeti ka dhëmbët e duhura në të dy anët e nofullës.
Pjesa tokësore e nofullës është menduar për flakta objekte me sipërfaqe të ndjeshme.
Të pincë mund të përdoret për rekrutues izoluar lugs kabllor.
Nxjerrje jashtë izolimet nga O 2.2 mm ne Ø 3,0 mm.
Nxjerrje jashtë izolimet nga O 3.5 mm ne Ø 4,0 mm.
Prerje telat nga Ø 2,2 mm ne Ø 4,0 mm.
Rekrutues terminalet kabllor deri ne Ø 4,0 mm.
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »