SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje per Kuzhin, ( per hotele dhe restuarante)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
ID e produktit :
60671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese keto Paisje per kuzhine industriale (restaurante) :
1 EneLarese
1 Pasije per mbajtjen Ngroht Gjellen
2 Mikrovale
Informata rreth publikuesit
Florin
Gjakovë
+37744352285
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »