SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon EOS 7D with 18-135mm, 50mm f1.4, SanDisk CF, Tripod.
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '16
ID e produktit :
60721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aparati eshte shume pak i perdorur, me shume pak shkrepje.
Ne cmim perfshihen 2 objektiva, nje Compact Flash, nje cante e vogel., nje tripod dhe nje kuti per pastrimin e objektivave.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Mitrovicë
044400088
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »