SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Goma të dimrit (15)
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
ID e produktit :
60740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 goma të dimrit jan shum te mira të sapo ardhra nga zvicrra ,nr i gomav ësht 185 /55R15 per me shum informata mun te kotakton dhe ne viber +37744466581
Informata rreth publikuesit
ibrahim.omuri
Ferzaj-Greme [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »