SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BEJMHAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE T E KANALIZIMEVE
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
ID e produktit :
60792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BEJMHAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE T E KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE QMIME SHUM TE VOLITSHME!! NE GARANTOJM NE ZHBLLOKIM DHE PASTRIM 1OO% TE TE GJITHA LLOJEVE TE GYPAVE GJITHASHTU BEJM EDHE INQIZIMIN E GJITHA LLOJEVE TE GYPAVE ME KAMERA ME MODERNE DHE SANIMIN E GJITHA DEFEKTEVE .. KOMPANIJA "FIDANI" .... 24 ORE NE SHERBIMIN TUAJ.... PER KONTAKT LAJMRONI NE NR: 045 376 376 044 179 521
Informata rreth publikuesit
Pune
Prishtinë
044 179 521
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »