SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | Pincë për nxjerrje telit | 478/1BI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
ID e produktit :
60802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materiali: çeliku të veçantë mjet
rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
prerja buzë induksion thekur
kreu i lëmuar
përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për EN12540 standarde
të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
xxx
Avantazhet:
spirale për rihapjen
Kapaciteti i nxjerrje: deri në max 0.6 - 10MM2
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »