SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | Pincë për heqjen dhe përforcoimin e telit | 380
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
ID e produktit :
60804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materiali: poliamide
xxx
Avantazhet:
Ndalesa e rregullueshme gjatësi prej 5-12 mm
lehtësisht të arritshme ndërtuar - në prestar anë për max. 2mm
xxx
Përdorim
izoluar plotësisht automatike heqjen përforcon teli për të gjitha përçuesve të përbashkëta standed dhe të ngurta të 0, 2-6mm2
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »