SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | qërrues i kabllove | 385H
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
ID e produktit :
60805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materiali: poliamide
xxx
Avantazhet:
nuk ka dëme të përçuesve të brendshme mund të ndodhë për shkak të rregullimit pafundësisht të ndryshueshme të thellë prerjes
teh kthyeshëm automatikisht kthehet nga qarkoren për të prerë gjatësor
xxx
Përdorim
nxjerrje saktë, të shpejtë dhe të sigurt të të gjitha kabllot e raundit të zakonshme e 4-28 mm2
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »