SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makina te perdorura te saldimit dhe pastrimit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
ID e produktit :
60810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten makina te perdorura te saldimit dhe pastrimit per arsye te zevendesimit me teknologji te re:
- robote i saldimit
- makine e saldimit me induksion
- linje e pastrimit dhe trajtimit
- presa te ndryshme

Te gjitha makinerite shiten me cmim shume te volitshem.
Na kontaktoni per me shume detaje: 044 187 000
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
044187000
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »