SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chip Tuning 36 PS per Diesel VW-passat , Golf , Bora etj.
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
ID e produktit :
60922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
chip me 36 ps per vw passat, golf 4, bora,sharan,shkoda,etj chipi rrit fuqin e motorit dhe zvoglon shpenzimet e karburantit chipi eshte ne gjendje te rregullt i ardhun nga suedia.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »