SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Komplet Inventari per InternetCaffe
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '15
ID e produktit :
61202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cilsia e Kompjuterave ; Intel Core 2 Duo - 2.66 GHz (4MB cache )- 2GB Ram, 160 Hard Disk , Dvd Rom , Tastatur, Maus, Kablla, MausPad Razer

Shiten gjithsej 9 kompjutere ne gjendje te rregullt ,8 dhee monitorusi , monitorat jane 19" ndersa shtepizat FujitsuSiemens Gjermane , Maus Microsoft 1.1 per Game si dhe pada Razer . Kompjuterat posedojn edhe programin per Monitorim te Handy cafe client
Informata rreth publikuesit
jasharierdin
Besianë
045648110
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »