SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA/VILLA NE BOGE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '15
ID e produktit :
61270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne fshatin Boge, afer qendres se skijimit.
Shtepia ka sip. prej 180 m2 dhe truall 3 ari, ne perdhese ka nje sallon te madh te lidhur me kuzhine dhe trapezari, nje parahyrje , nje koridor, nje banjo, nje depo te brendeshem per ushqime si dhe nje depo te jashtme per skije dhe vegla pune.
Ndersa ne kat jane kater dhoma te gjumit, nje banjo si dhe dy ballkona.
Furnizimi me uje behet nga bunari i hapur ne menyre klasike me diameter 100 cm, dhe e lidhur me sistem te pompes se ujit e cila punon ne menyre automatike.
Informata rreth publikuesit
Art
Pejë
049709740
Boge [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »