SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese dhe gevind hapes automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
61481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mkinat ndodhen ne Svicer ,ne gjendje te rregull nese ka te interesum ne e bejm transportimin deri ne Kosovë pala blerse nuk ngarkohet ne dogana . Vetem duhet qe te bejm nje marveshje .
1. Torno CNC
2. shpuese me 3 koka Aciera mark svicerane
3.shpuese me nje koke plus ka edhe qe ben gevindin qe hap ne menyr automatik
4 . 2 peshore njera 100 kg tjetra 50 kg te medha
5. nje makin per mprehjen e gjithave burgive ,te ndryshme ,gevinde shpusve etj prej mases 2mm deri ne 40 mm

Per me shum informacion mundeni te me shkruani ne e-mail po dhe mundemi te kontaktojm ne Socialnetz !!!!!!!!!!!
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prizren
Svicer [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »