SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pregaditje te CV ( ne Gjuhen Angleze dhe Shqipe), aplikacione pune, dhe dukumente per ambasade.
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '13
ID e produktit :
6149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qoftese keni nevoje per te pasur nje rezume rreth punes dhe prapavise tuaj per te aplikuar per pune , apo keni nevoje ti plotesoni dokumentet per ambasade . Jam ketu per ju . Kaltrina Syla 045229793 Email kaltrina.syla@yahoo.com
Informata rreth publikuesit
Kaltrina
Ferizaj
045229793
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »