SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TERMO ELIND 3.5 DHE 2.5
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '15
ID e produktit :
61490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I shes dy termo ELIND.
TERMO ELIND 3.5 e bler ne vitin 2010 . E perdorur 3 vite.
TERMO ELIND 2.5 e bler ne vitin 2011. E perdorur 2vite.
E posedoj edhe dokumentacionin.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pleurat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »