SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 6 - WiFi facebook viber - 120 euro
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
ID e produktit :
61499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 6 te ri te ardhur nga Dubai

shum kualitet i mir, shum i shpejt 99% si origjinali

ka WiFi dhe mund te instaloni te gjitha aplikacionet

facebook - viber - skype - whatsapp - etj.....

ka adapter ndegjuse kabllen per PC

kemi 3 ngjyrat Gold te Bardhe te Zi

importues direkt nga Dubai japim garancion per testim

tel. 045539216
Informata rreth publikuesit
Blend
044648996
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »