SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zepter tuttoluxo 6s
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
ID e produktit :
61854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina profesionale e pastrimit dhe dezinfektimit te shtepis, poashtu ben pastrimin e tepiheve dhe mobileve orendive si dhe aromatizimin e inhalimin e ajrit etj
Makina eshte shum pak e perdorur thuajse e re ne pko. P
Per me shum hollesi nga modeli i makines mund ta shikoni edhe ne kanalin youtube.com
Zepter Tuttoluxo 6S (реклама) 2 в 1.avi
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »