SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | Pincë prerëse diagonale e Izoluar | 466/1VDEDP
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
ID e produktit :
62130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
materiali: çeliku të veçantë mjet
rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
prerjes buzë induksion thekur
kreu i lëmuar
përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për EN12540 standarde
bërë sipas standardit ISO 5746 dhe EN 60900
xxx
Avantazhet:
trajton janë të izoluar me shtresa të dyfishtë - izolim të dyfishtë ngjyrë për sigurinë e të tjera
xxx
E rëndësishme!
në qoftë se shtresa e dytë është e dukshme, të zëvendësojë mjet tuaj VDE me një të re.
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »