SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | Papagajka me kapak | 447/1VDEBI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
ID e produktit :
62131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materiali: krom vanadium
rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
Sipërfaqet e punës induksion thekur
përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për EN12540 standarde
të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
bërë sipas standardit ISO 8976 dhe EN 60900
xxx
Avantazhet:
nofulla aperture rregullueshme në 7 pozicione
një fryrje të veçantë pengon gishtat për të presion në mes dorezën e pincë
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »