SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | Elektronike me hundë të gjatë | 508/4E
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
ID e produktit :
62147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materiali: çeliku të veçantë mjet
rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
prerjes teh induksion thekur
sipërfaqe flakta dhëmbëzuar
të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »