SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Autongjyrosje - Mega Express
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
ID e produktit :
62150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm ngjyrosjen dhe rregullimin e limaris së automjeteve , kamioneve , autobuseve etj.
Gjithashtu bejm shitjen e pjeseve te ndryshme te automjeteve.
Gjendemi ne Ferizaj , rruga "Kadri Zeka" magjistralja Ferizaj-Prishtine.
Kontakt: +38649292444 - Ipko
+37744999605 - Vala

Mundë edhe te me kontaktoni permes Viber permes numrit kontaktiv +38649292444
Informata rreth publikuesit
Adnan
Basel, Switzerland
Rruga "Kadri Zeka" Magjistralja Ferizaj = Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »