SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
puntori ne shtepi
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
ID e produktit :
62157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
puntori ne shtepi eshte nje nism e re qe me nje telefonat vjen nshpi dhe rregullon gjithqka duke filluar nga
-Uji
-Rryma
-Nxemje
-Ngjyrosje dhe tapeta
-Dekorim dhe knauf
-Montime (dhoma te fjetjes)
me cmime te volitshme
Nr. 044638286
Informata rreth publikuesit
avdush
Prishtinë
044638286
prishtine dhe fushe kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »