SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma MS 195/65/15 2011
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '15
ID e produktit :
62186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4 gomat
Gati treja
Jane te vitit 2011
Numer 195/65/15
Pa bandash
Shumete mira dhe shum pak te perdorura
Te posaardhur nga gjermania


Qmimi eshte fiks


PER KONTAKT : 044 974 798
Mund te kontaktoni edhe ne Viber
Informata rreth publikuesit
besart
Prishtinë
044974798
kolovica e re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »