SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alcatel One touch, i ri pa asni defekt
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
ID e produktit :
62223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alcatel One touch, i ri pa asni defekt
Punon shum perfekt, Defekte nuk e ka asnjo,
osht Full unclock , versionin e ka mat rivin per ket tel,
POsedon facebook, viber, mesenger, Whats up dhe muni me donwluadi qfardoni
Viberi +37745 246 603
Informata rreth publikuesit
iliri.pyetje
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »