SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4s 16 Giga
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
ID e produktit :
62225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 4s 16 G, i ardhur nga Londra, eshte full unlock dhe ne gjende shume te mire
Informata rreth publikuesit
Sami
Nexhmedin Lluminca [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »