SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Camera Digital me CD dhe Kabell ORIGINAL PONARAM 044948535
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '15
ID e produktit :
62254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Camera Digital 5.0 Ponaram dhe Portret apo Autofocus ka te gjitha dhe filterat brenda , mundesi per te fotografuar Portret me kembe shum i rujtun , shum pak i perdorur . Zoom 5X
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë
044948535
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »