SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia E72,Wifi+ 3G- WhatsApp,Viber, Urgjent
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
ID e produktit :
62258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nokia E72
Eshte shume e mire e ruajtur , Punon me rrjet 3G te Vales dhe te Ipkos + Wifi (Wierless)
Wi-Fi 802.11 b/g
Aplikacone si F acebook, WhatsApp, Shazam,Viber , Twitter, Youtube .
Camera 5.00 MP + Camera Perapara 3.2MP
Rrjeti ban ne te gjitha vendet 3G pa problem dhe i shpejt.
Viberi Ban vetem me shkru.
Qip Micro SD 512MB
Faleminderit Per mirkuptim.
Informata rreth publikuesit
veton
Ferizaj
+37744653110
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »