SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina , INVERTARE PER ZYRE gjermane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
ID e produktit :
62288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim tavolina te dimensineve te ndryshme per zyre biznese ejt te inportuara nga gjermania

karrigre te inportuara nga gjermania

sirtar dokumentash te inportuara nga gjermania

ormana (rafta) te dimensioneve te ndryshme te inportuara nga gjermania


" YLLI TRADE FERIZAJ" 044 69 39 09 045 896 555 045 896 800

yllitrade@hotmail.com
Mobilje/Inventar dhe rregullime, Tavolina dhe karrike

R1, R6, Sko
Informata rreth publikuesit
Ylli
Ferizaj
+37744693909
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »