SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavoline buke prej druri
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '15
ID e produktit :
62362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tavolinen e bukes e cila eshte nga druri me 6 karrika. Eshte shum pak e perdorur dhe ne gjendje shum te mire.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit 045660263
Pejë
045660263
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »