SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BEJM RIPARIMIN E BOSCHPUMPAVE ELEKTRONIKE 044955966
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '15
ID e produktit :
62365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm riparimin e boschpumpave elekronike VP DHE PSG16
per :
OPEL 1.7 DTI 2.0 DTI 2.2 DTI
FORD 1.8 TDDI 2.0 TDDI 2.5 TDDI
NISAN 2.2 2.0DIESEL
SABB

Riparojm edhe dizne delphi per renault 1.5 dci dhe ford tdci
nr tel 044955966, 044298770
Informata rreth publikuesit
arber__m
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »