SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi Moderne - Kodi 059 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
62648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne - Kodi 059

Dimensionet: 11.58 x 11.28 m

Kati përdhes (Kati i parë) 98,0 m²:
Para hyrje
Garazhë për dy vetura
Dhomë e ditës ( ka dalje në pjesën e pasme të shtëpis në kopësht/pishinë)
Kuzhinë (e hapur dhe vazhdon në dhomën e ditës)
Terase
Dhomë gjumi
Magazinë
Banjo

Kati parë (Kati i dytë) 79,4 m²:
Dhomë gjumi kryesore (me garberob, banjo dhe tushe kabine brenda dhomës)
Dhomë gjumi
Dhomë gjumi
Garderob e veqant
Banjo me tushë kabinë

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne. 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »