SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi Moderne - Kodi 062 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
62649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne - Kodi 062

Dimensionet e nje shtepie: 11 x 13 m
Shtëpi dy katëshe për dy familje, me hyrje dhe garazha të veqanta.

Kati përdhes (Kati i parë) 89,2 m²:
Para hyrje
Garazhë për një veturë
Dhomë e ditës ( ka dalje në pjesën e pasme të shtëpis në terasë)
Kuzhinë (e hapur dhe vazhdon në dhomën e ngrënjes pastaj në dhomën e ditës)
Terase
Magazinë
Banjo

Kati parë (Kati i dytë) 89,2 m²:
Dhomë gjumi kryesore (me garberob dhe dalje në terasë)
Dhomë gjumi
Dhomë gjumi
Dhomë gjumi
Banjo me tushë kabinë

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne. 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »