SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kepuce per snowboard
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
ID e produktit :
62780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kepuc per snowboard NITRO numer 48 ngjyr te zezë jan treja tiptop dhe orgjinal te firmes Nitro dhe i ka 2 shtrenguse siç ne foto eshte ardh nga Franca po per shkak numrit 48 nuk mundem ti mbath kush do qe eshte interesum per ta bler nuk jap ma lir pres diken serioz cmimi eshte 55€
Informata rreth publikuesit
Beno
Prizren
bazhdarhane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »