SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 4S Full Unlock
Çmimi :
€165.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
ID e produktit :
62822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 4S full unlock, i cili eshte ne nje gjendje perfekte.
Telefoni ka nje performance shume te mire dhe punon me te gjitha kartelat.
Wirelessi i punon pa asni problem
Eshte i ardhur nga Gjermania dhe i perdorur per rreth 3 muaj.
Bëj ndrrim me fotoaparat Canon i cili është i ri (Bëj shtim të pareve).

Numri Kontaktues 049 300 732 dhe email adresa : a.ibrahimi11@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »