SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi, banesa, troje, lokale për shitje dhe qiradhënie
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:54
ID e produktit :
6286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni për Patundshmëri DION në Prishtinë bën ndërmjetësim në; shitblerje dhe qiradhënie, si për shtëpi, banesa, troje, objekte afariste etj .Tek ne mund të paraqitni ofertat dhe kërkesat tuaja, për pronën tuaj, për shitje dhe qiradhënie. Gjindemi në lagjen Dardania, te Kroi i Bardhë, në dalje të Kurrizit afër Postës Kryesore. Ju mirëpresim.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber ++37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »