SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkese per banesa,shtepi,lokale ne shitje dhe me qira
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
ID e produktit :
6288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te nderuar bashkeqytetar,
Agjencioni yne ka kerkesa per blerje dhe qiradhenie te banesave, shtepive, lokaleve afariste, objekteve afariste, trojeve etj. Prandaj nese keni ndonjeren nga keto, dhe keni interes te bashkepunimit me ne, ju lutem na kontaktoni ne numrat e telefonit :
038-23 22 11, 045-575 000, 049- 575 000
ose ne e-mail adresen tone: info@anemltc.com
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »