SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
nikon d40
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
ID e produktit :
62894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiko foton nikon d40 eshte ardh nga norvegjia po adapterin e kam haru atje kshtu qe eshte pa adapter eshte me qant dhe nje cd e ka .
Informata rreth publikuesit
hamdibekteshi79
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »