SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 064 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
62957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne - Kodi 064

Kati përdhes (Kati i parë) 117,4 m²:
Para hyrje
Garazhë për një veturë
Dhomë e ditës
Kuzhinë (e hapur dhe vazhdon në dhomën e ngrënjes pastaj në dhomën e ditës dhe ka dalje në pjesën e pasme të shtëpis në terasë)
Zyre pune
Terase
Magazinë
Banjo

Kati parë (Kati i dytë) 124,4 m²:
Dhomë gjumi kryesore (me garberob te veqant)
Dhomë gjumi
Dhomë gjumi
Saunë
Banjo me tushë kabinë
Terase

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne. 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »