SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bicikleta mountain-bike CUBE ams 100
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
ID e produktit :
63213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cube ams 100 MTB

1. Trupin alumin bicikleta peshon 10 kg Madhesia M
2. Frenat me glicerin dhe disqe STROKER TRAIL
3. Ulsen kunder semurjeve apo lendimeve GEL FLOW technology
4. Fellnet Shimano Deore XT
5. Gomat Schwalbe silikon
6. Nderruesin e shpejtesive mrapa Shimano Deore XT 9 Shpejtsi
7. Nderruesin e shpejtesive para Shimano Deore SLX 3 Shpejtsi
8. Amortizimin para me Ajer ROCK SHOX
9. Amortizimin mrapa me Ajer ROCK SHOX
10. Kontrolli amortizimit nga timoni MOTION CONTROL
11. Tempo matesin e shpejtesis me Km, Ore, Kalori etj
12. Pedalet me Perforcuese per male te larta Shimano Deore SLX

Bicikleta esht e ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte- per me shum info mundeni me kontaktu edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjakovë
049316355
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »