SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hotel Camping
Çmimi :
€600,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '15
ID e produktit :
63320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hotel Camping "Mali i Robit".
Adresa:Mali i Robit,Golem,Kavaje-Durres.
Ndodhet prane rrugës nacionale Durrës-Kavajë, në komunën e Golemit, 15 km nga Durrësi dhe 5 km nga Kavaja, 300 m distancë nga rruga nacionale, dhe 100 m nga deti Adriatik. Në mes të një pylli të lartë me pisha që krijon një mjedis unik. .

Hotel Camping Mali i Robit, është i hapur gjatë gjithë vitit.
-Sherbimet përfshijne internetin dhe Wi-Fi
-Hoteli ka 21 dhoma, çdo dhomë ka: Tualet, banjo me dush, TV, ballkon,kondicioner etj : 10 dhoma jane me double bad, 11 dhoma twin bad.
Parkingu eshte nje vend i bollshem dhe i sigurt për makinat dhe rulotat ose camper.
Hoteli eshte komod ku mund te kaloni pushime te kendshme dhe relaksuese..
Hotel Camping Mali i Robit, ofron kuzhine të mrekullueshme tradicionale shqiptare dhe shumë te larmishme duke iu pershtatur dhe shijeve te klienteve.

Kapaciteti i Restorantit rreth 150 persona, gjithashtu dhe ambjenti jashtem ka hapesire te bollshme.
-Nen hijen e pishave të larta, ajri dhe mjedisi jane te freskët dhe te pastër. Ashtu si një ajër të kondicionuar natyror.
Hotel Camping MR ka nje pozicion te tille qe mundeson afersine dhe vizitat turistike e kulturore ne shumë qytete te tjera të Shqipërisë:
-Kavaje - 5 km distancë (spitali më i afërt)
-Tirana - 40 km (Kryeqyteti dhe ndodhet aeroporti dërkombëtar "Nënë Tereza")
-Durres - 15 km (port detar me i madh dhe të lashtë të qytetit)
-Elbasan - 60 km (qytet Tradicional i Shqipërisë)
-Berati - 80 km (Qytet 2400 vjecar)
-Kruja - 50 km (qytet i rëndësishëm historik në Shqipëri)
-Fieri - 70 km (Rrethi Fieri ka rezerva të mëdha të naftës nën tokë dhe rrënojat qytetet e lashta)
etj
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »