SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 065 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
63344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne - Kodi 065

Dimensionet 12m x 12m.

Kati përdhes (Kati i parë) 144 m²:
Eshte e stilit te hapur.
Sallonë
Zona e kaminit
Dhomë e ditës
Kuzhinë
Dhomë e ngrënies
Zyre pune
Magazinë
Banjo me tushë kabinë

Kati parë (Kati i dytë) 144 m²:
Dhomë gjumi kryesore (me banjo, tushe kabine dhe garderobe brenda dhomes)
Dhomë gjumi
Dhomë gjumi
Dhomë gjumi
Banjo me tushë kabinë
Terase

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne. 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »