SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
nxemje solare kurse energjin
Çmimi :
€475.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
ID e produktit :
63749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nxemje solare me vakum pa antifriz -40 grad
nuk e ngrin,
Mbrenda 2 -3 ore i ngroh 160 lit kohet e veres
100-150 grad
Si te lind dielli
15 vite garancion per tubat e xhamit
Lidhet edhe me nxemje qendrore
i ndihmon dimrit
Jan dy modele me bojler ne kulem
Dhe modeli tjeter lidhet me bojlerin 3 funksional
Nxemje qendrore,rym,dhe solare
Ky model kushton 475 Eu kapaciteti 160 lit
.per 100 M2, me 24 tubacjone
Kurse me bojler te vet 160.lit. Uje te ngroht dhe
Nje rezevuar 30.lit me 24 tubacjone kushton
650 €
Kto qmime jan pa montim
Tel kontaktus +37744280936 dhe+38649169063
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amar
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »