SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj 044/049/225-886
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
ID e produktit :
63767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm servisimin dhe formatizimin e te gjitha llojeve te pc dhe

laptop.

Formatizojm Pc me windows 7 . Xp sp3 dhe instalojm programe te

ndryshme.

Çmimi: 8 euro

Tel: 044/225-886 ose 049/225-886
Informata rreth publikuesit
flamur
Prishtinë
+37744225886
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »