SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOmode per TV
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
ID e produktit :
63867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes komodinen e drurit per TV, DVD, studio dhe aquarium në gjendje shumë të ruajtur, gjë që tregon edhe fotoja.
Komodina mund të përdoret edhe për shumëçka tjetër sepse ka punim të tillë dhe dimensione; gjatësi 280 cm dhe lartësi 220 cm.
Përbëhet nga 4 pjesë ashtu është e përshtatshme për bartje dhe montim.
Mund të kontaktoni në tel; 044 272 118.
Çmimi është shumë i volitshëm.
Informata rreth publikuesit
irvete_qendra
Rr\ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »