SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Thermowhite - nivelizim (sistem i ri )
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '17
ID e produktit :
63873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiko procesin e punës => www.youtube.com/watch?v=jh69YQXFkuE 

THERMOWHITE Pllaka e lëngët e styroporit !!!
Teknologjia e re për termoizolimin, përzgjedhja e materialit të sakt izolues është vendimtare për ndalimin e temperaturave dhe zhurmës në kthina. Ky product ofron një zgjedhje të përhrëshme dhe vendimtare:
• Izolimin të shkëlqyer të nxehtësisë
• Izolimin optimal të zhumës
• Nivelizim të përkyer
• … dhe më shumë
Me kët product jo vetëm që bëjm izolimin e nxehtësis dhe akustikes por ndikon edhe në efikasitetin e energjisë.
Cdo kush përballet me sfida, një numër I madh gybash bëjn të pamundur izolimin në mënyr profesionale. Prerja e shtresave rezulton në ura termike të cilat kanë ndikim negative në izolimin e nxehtësisë dhe akustikën e dhomës.THERMOWHITE bën zgjidhjen e këti problem, gypat mbulohen dhe sigurohen, poashtu sigurohet edhe një nivel i përkryer .

IZOLIM MË I MIRË, MË I PASTËR DHE PA NDARJE…

Për më shumë info:
Daut Paqarizi [ 045/243-399 ; 049/153-244 ]
Maliq Paqarizi [ 045/649-127 ; 049/891-470 ]
www.planeti-eng.net 
Informata rreth publikuesit
Planeti Engineering sh.p.k.
Malishevë
049891470
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »