SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Atlete Reebook
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
ID e produktit :
63941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Atlete Reebok origjinale per palester dhe vrapim te sapoardhura nga jashte.Numer 40,shiten per 65 euro.Te interesuarit te lajmerohen ne nr 049 39 82 80
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »