SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj aksionar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
ID e produktit :
64127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jemi nje kompani nga Theranda qe bejm reciklimin dhe granulatin e PET-it. Kemi dy linja te gatshme per prodhim
Informata rreth publikuesit
Ntp Kroni
Therandë
00386 49685812
Bllace [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »